Salı , 28 Mart 2023
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Dizi / Kurtlar Konseyi Toplanıyor

Kurtlar Konseyi Toplanıyor

Kurtlar Vadisi dizisinin 100. bölümünde Polat Alemdar ve arkadaşları KGT’den ihraç edildiler. 100. bölümün son dakikalarında Polat Alemdar Zaza, Baba Memduh ve Zülfikar Ağayı topladı ve yeni bir oluşuma gidildiğini söyledi.

Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi kadar beğenilmedi. Sanırım tekrar mafya işine girerek Kurtlar Vadisini daha ilginç kılmaya çalışacaklar. Kurtlar Vadisinin ileriki bölümlerinde neler olur bilemiyorum ama bu durum dizinin biteceği mesajını da veriyor. Hatırlarsanız Kurtlar Vadisi 97 bölüm oynayarak bitmişti. Kurtlar Vadisi Pusu 100 bölümü devirdi.

Pana Film Kurtlar Vadisi Irak’taki gibi Kurtlar Vadisi Pusu’yu bitirerek Kurtlar Vadisi Filistini yayınlayacak sanırım. Bakalım neler olacak ?

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.626.789


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.