Perşembe , 23 Mayıs 2019
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Köz Beytepe/Ankara

Köz Beytepe/Ankara

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsünde City Center’da Köz diye bir mekan var. Bugün orada yemek yemek nasip oldu. Hemen mekanın eleştirisini yapmak istedim. Bildiğiniz gibi mekanlar kategorimde gezdiğim lokantaların tahlillerini yapıyorum.

Köz restaurant fast food tarzı bir yer. Şöyle düşünün. Ankamall’da yemek alıyorsunuz. Ortadaki masalara oturuyorsunuz. Köz de aynen öyle yemeğinizi kendiniz alıp oturuyorsunuz. City Center’da Köz gibi bir kaç yer daha var. Fiyat açısından Köz’ü eleştirmek gerekirse fiyatları öğrenciye uygun sayılabilir. Bugün yediğim tavuk şiş( tavuk şiş, 4-5 dilim lavaş, pilav, pişmiş domates, maydonoz, pişmiş biber ve patates kızartmasından oluşan yemek tabağı) 4.25 TL idi. Büyük boy ayran biraz pahalı idi Ayran için 1.50 TL para verdim. Toplam 5.75 TL para ödedim.

Köz’de güzel karnınızı doyurabilirsiniz. Tabağınız dolu geliyor. Ama tadını sorarsanız hiç de cazip bir tadı yok. Yanlış anlaşılmasın tadı kötü değil. Karın doyurmak için yenilebilir. Ama lezzet alamazsınız. Zaten ben de zorda kaldığım için yemiştim.

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsüne ciddi bir restaurant açılmasını bekliyoruz. üniversitemize yakışmıyor gerçekten.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.392.004


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.