Cumartesi , 17 Ağustos 2019
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Eleştiri / Korsan Öğrenci Servisleri

Korsan Öğrenci Servisleri

Şimdi haberlerde gördüm. Komşu Korsan Öğrenci Servisleri diye bir haber var. Ya hiç güleceğim yoktu gerçekten. Bu hayat pahalılığında bir veli çocuklarını ve komşu çocuklarını taşımış da ne olmuş ? Para kazanıyorsa kızarım. Vergisiz iş olmaz. Fakat komşular ekonomik oluyor diye bunu yapıyor olabilir. Çevremde de bunu yapan yüzlerce insan var.

Bu hayat pahalılığında ne kadar az harcama o kadar daha rahat bir hayat demek. Okul servislerinin ne kadar pahalı olduğunu biliyoruz.

Haberde en çok güldüğüm nokta da şu oldu. Tehlikeli ve güvensiz olarak nitelendirilen komşu servisi deniyor. Yahu o araba bayanın çocuğu da var. Anasından daha iyi mi koruyacaksınız Allah aşına. Reklam kokan hareket bunlar. Alenen servislerin gelirlerini artırmak adına yapılmış bir icraat. Kimse kusura bakmasın.

Ben çocuğumu da taşırım. Komşumun çocuğunu da servise verecek kadar param yok. Buna da kimsenin karışmaya hakkı yok.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.408.106


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.