Pazartesi , 28 Eylül 2020
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Konyalı Etli Ekmek Necatibey/Ankara

Konyalı Etli Ekmek Necatibey/Ankara

Bugün Necatibey’e yolum düştü ve Konyalı Etli Ekmek’de yemek yemek nasip oldu.  Konyalı’nın yeri Diyanet Yayınevinin ilerisinde Telefon Borsasının hemen dibinde. İçeri girdim menüye baktım fiyatlar uygun sayılırdı. Tavuk Şiş 6.5 lira idi. Neyse 1.5 bıçak arası ve bir ayran istedim. Yanında salata ve nohutlu pilav getirdiler. Bir de çay içtim üstüne toplamda 12.5 lira para ödedim.

Ayran 2 TL Biraz pahalı fakat bakır bardakta buz gibi yayık ayran gelmesi 2 TL’yi size unutturuyor. Bardağı da büyükçe. Bıçakarası ise tadı konyadaki gibi mükemmel değil. Ayrıca burada çıtır yapıyorlar. Ben çıtır pide sevmem fazla. Sevenler için ideal bir yer. Nohutlu pilav meze olarak bir harikaydı. Salata ise sıradan normal bir salataydı.

Garsonları biraz ilgisiz. Parayı ödemek için ekstradan 10 dk. boş oturdum. Su istedim 2 kez sonunda geldi. Tabakları önümden çok geç topladılar.

Genel olarak baktığımızda necatibey için 5/10 alacak bir restaurant.

Sık sık gezdiğim mekanlardan lezzetleri size sunmaya çalışacağım arkadaşlar.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.476.415


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.