Perşembe , 14 Aralık 2017
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Dizi / Koltuk Sallanıyor Kemal Bey

Koltuk Sallanıyor Kemal Bey

ATV’nin sevilen dizisi yahşi cazibeye son 5-6 bölümde katılan Ziverbey ilginç karakteri ile dikkat çekiyor.

Dizi karakteri ile ilgili konu açma sebebim ise bir isim benzerliği.

Seçimlerin yaklaşmasından dolayı bir çok parti birbiri hakkında atıp tutacak. Biz de kendimize bir malzeme çıkarmak amacıyla bu konuya bir el atalım istedik.

Dizide Ziverbey Bey sürekli Koltuk Sallanıyor Kemal Bey, Koltuk Sallanıyor diye gönderme yapıyor.

Hatırlarsınız bir ara CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sürekli Recep Bey diye hitap ediyordu. Şimdi biz Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylemi ile Ziverbey’in söylemini birleştiriyoruz ve diyoruz ki Koltuk Sallanıyor Kemal Bey, Koltuk Sallanıyor . Seçimlerde pek şansınız yok gibi görünüyor.

Partiyle, particilikle pek alakamız yok. Sadece kendimize eğlence arıyoruz. Ama inanıyorum ki Akparti camiası bu sözü kullanacak. Ama ne zaman. Hep birlikte görelim.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.349.340


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.
 • Muhittin Akar

  Merhaba Cihan Bey,

  Neredeyse 20 yıldır koltuğa yapışmış birisi tabiri caizse kazınarak indiriliyor ve nasıl bir tesadüfse, CHP içerisinde o kadar kaliteli kişiler varken önceki birkaç ay elinde dosyalarla dolaşan bir adam tek başına parti genel kurulda aday olarak çıkarılıyor ve televizyonda haber başlığı olarak şu çıkıyor; "Sayın Kılıçlaroğlu geçerli bütün oyları aldı." 🙂

  Kemal Beyin bazı kanallarda konuşmalarını izledim, açıkçası çoğu zaman bu nasıl bir düşünce tarzıdır diye kendi kendime sordum.

  Bu kadar vizyonsuz bir kişiden parti başkanı (başbakan) olmaması gerektiğini düşünüyorum. Kendisinin kukladan başka birşey olmadığını düşünüyorum açıkçası.

  • Muhittin Bey,

   Kendi açınızdan haklı olabilirsiniz. Ama ben siyaset kanalına fazla girmeyeceğim. Sadece güzel bir tesadüfü belirtmek istedim. Akparti'nin de bunu kullanabileceğini düşündüm.