Perşembe , 21 Ocak 2021
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Kol Çantası

Kol Çantası

Pileli Plaj Çanta

Pileli Plaj Çanta

Bayanlar’ın şık ve zarif görünümünü tamamlayan bir eşyadır kol çantası. Bazen bir abiye kıyafetin aksesuarı iken bazen de spor bir kıyafetin aksesuarı olabilir.

 

Kol Çantası bayanlar için çok önemli bir aksesuar olsa da kadına en güzel giden farklı olmaktır. Bu farklı olma isteği kadınlara çok farklı desen ve kumaş çeşitlerinden çanta almaya itmektedir.

Kadınlar için çok farklı bir imaj yaratacak olan bir kaç model biliyorum. Kilim desenli çanta, Otantik çanta, Aynalı çanta vs. Bu ilginç desenler spor giyinen bayanlarda çok şık durmaktadır. Ayrıca gençler tarafından çok sevildiğinden kendini genç hisseden bayanların kullanabileceği çantalardır.

Bu tarz otantik çantalarda bir çok çeşite sahip olan ve aynı zamanda üretimini yapan Hediyeler Dünyası zengin ürün çeşitine sahiptir.

Bayiler için özel üretim yapabilmesinin yanı sıra bayanların ilgilerine göre de özel otantik kumaştan çeşitler yapmaktadır.

Solda gördüğünüz pileli plaj çantası şıklığı ön planda tutan bayanların seveceği cinsten bir ürün.

Aynı şekilde kol çantalarının yanı sıra çanta ve cüzdan modelleri bulmanız da mümkün.

Bir de aynalı çanta modellerinden bahsetmiştik. Bu da gerçekten bayanların dikkatini çeken bir ürün. Çantanın üzeri küçük küçük ayna motifleriyle süslenmiş. Gerçekten ışıltılı ve şık duruyor.

Bayanların bu çanta modelini de beğeneceğine inanıyorum.

Hediyeler Dünyasının çanta modelleri Çanta bölümünden bulabilirsiniz. Ya da direk olarak aşağıdaki adrese tıklayarak hediyeler dünyası çanta reyonuna girebilirsiniz. Umarım çeşitleri beğenirsiniz.

http://www.hediyelerdunyasi.com.tr/kategori/canta.aspx

Diğer Otantik ürün çeşitleri için de

http://www.hediyelerdunyasi.com.tr/katalog/hediyeler-dunyasi.aspx

adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.493.639


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.