Cuma , 19 Nisan 2019
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Haber / Kız istemeye gitti kahveden öldü!

Kız istemeye gitti kahveden öldü!

öldüren-kahve

Merak etmeyin zehir katmamışlar, kimyasal hiç değil ! Öyle bilinmeyen değişik bir madde de yokmuş kahvede ! Olay ne biliyor musunuz ? Kusura bakmayın ama densiz bir gelin adayının kahvenin içine peynir, reçel, domates, tuz, yağ, şeker, yumurtanın sarısı ve bal koyması!

Haberin Ayrıntıları

Konya’nın Selçuklu ilçesinde kız istemeye giden T.M ve ailesi Allah’ın emri ile kızlarını istemeden önce kahvelerini içtiler. 

Damat adaylarının kahvesine tuz atma olayını abartan gelin adayı H.G kahvenin içerisine peynir, reçel, domates, tuz, yağ, şeker, yumurtanın sarısı ve bal koydu. 

Damat adayı kahveyi içmek istemedi fakat bu bir adet olduğundan gencin ailesi tarafından zorla içirildi. Gece 02:05 sıralarında damat büyük ağrı ile hastaneye kaldırıldı ve gıda zehirlemesinden dolayı hayatını kaybettiği bildirildi.

Yüce Allah’ın takdiri ilahisine elbette sözümüz yok ! Fakat bu olay bizlere uygulanan bazı güzel(!) adetlerimizin ne kadar saçma olduğunu bildirmekte…

Amaç ne ?

Evine birisi, evet seni seven belki de senin sevdiğin birisi seni istemeye geliyor ! Normal bir kahve yapıp verince ne oluyor ? Ölür müydün öyle yapsan? Ama ölmene gerek kalmadı karşıda ki kişiyi öldürünce…

Bu saçma adetlerin son bulması duasıyla selamün aleyküm !

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 497.781