Salı , 29 Eylül 2020
Güncel
Anasayfa / İnternet / Kitap Yurdu Avrupa

Kitap Yurdu Avrupa

2000 yılında kurulduğunda internetten kitap mı satılır dedirten Kitap Yurdu şu an Türkiye’de internet kitapçılığında kesinlikle bir numara. İstatistiklerine göre günde 5binden fazla kitap satan firma kendilerine yakın zamanda bir de Avrupa şubesi açmış. kitapyurdu.eu adlı sitede Almanya içi 24 saat ve Avrupa içi 3 günde teslimat garantisi veriyor. 150binden fazla kitap çeşitiyle Türkiye’nin en zengin kütüphanelerinden birisi olan Kitap Yurdu Avrupa’da da başarılı olabilecek mi acaba ?

Bu kadar büyük başarıya rağmen ısrarla site görünümünü değiştirmeyen Kitap Yurdu neden bunda ısrar ediyor anlamak pek de mümkün değil. Web 2.0 uyumlu grafiklerle daha görsel bir site tasarlanabilir.

Firma Paypal ile de ödeme almaya başlamış. Epeydir sitelerine girmiyordum. Bayağı bir değişim göstermiş. Umarım birgün girdiğimde daha görsel bir site ile karşılaşırım.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.476.442


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.