Cumartesi , 17 Ağustos 2019
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Kebbapçı Sıhhiye-Ankara

Kebbapçı Sıhhiye-Ankara

Geçenlerde Sıhhıye’de çok acıktım. Hemen bir şeyler yemek istedim. Sıhhiye’de Metro’nun çıkışında (Abdi İpekçi Spor Salonunun olduğu taraf değilde öbür taraftaki çıkışta) Kebbapçı diye bir restauranta girdim. Girmez olaydım 🙁

İlk girişte çok nezih bir yer gibi görünen bu yer. Biraz bekleyince kusurlarını göstermeye başlıyor. Fiyatları yüksekti. 8.5 TL Tavuk Şiş 1.5 TL de ayran fiyatı. Neyse siparişimizi verdik. Tavuk şiş geldi. Bir baktım küçücük bir pide içinde. 3-4 dilim var sadece. Tavuk da az zaten salata ve ezme getirmişlerdi. Neyse ben yedikçe boşalan tabakları kimse almıyordu. Ayrıca pide isteyecem bana bakan garson bulamadım. Neyse yemeği yedim en son biri geldi masayı topladı. Çay içer misiniz dedi ? İçeyim dedim.

10 lira gelmesi gereken hesap 10.50 tl geldi demek ki çaya da para alıyorlar. Bu kadar küçük hesaplar yapan bir mekana bir daha gider miyim.

Unutmadan ODTÜ’de de yeri varmış arkadaşlar. Kesinlikle gitmenizi tavsiye etmeyeceğim bir yer. Paranıza yazık.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.408.105


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.