Cumartesi , 17 Ağustos 2019
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Haber / Kaşif Kozinoğlu (Kaşifoğlu) Öldürüldü

Kaşif Kozinoğlu (Kaşifoğlu) Öldürüldü

İstihbaratçı Kaşif Kozinoğlu, Oda TV soruşturması sonucunda tutuklanmış ve Silivri Hapishanesine yerleştirilmişti. MİT’in eski adamlarından olan Kaşif Kozinoğlu’nun ölümünü en ilginç kılan ise Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Kaşifoğlu adlı karaktere isminin çok benzemesi.

Benzerlik bununla da kalmıyor. İcraatler ve görevleri de birbirine çok benziyor. İşin en ilginç tarafı ise Kozinoğlu’nun ölümünden üç gün önce yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu bölümünde Kara lakaplı karakter Polat Alemdar’a şu sözü söylemişti : “Ben Duasını Okudum, Siz Gömersiniz.”

Aşağıda bu videoyu izleyebilirsiniz.

Gerçekten çok ilginç twitter’da bugün hep bu konu konuşuldu. Nasıl bir dizi senaristi ölümü 3 gün önceden bilebilir ? Kurtlar Vadisi ekibinin gizemine bir yenisi daha katıldı. Dizide Kaşifoğlu karakterini oyuncu Sedat Savtak canlandırıyor.

Kurtlar Vadisi’nin ileriki bölümlerini de iple çekiyoruz. Dizi adeta ülke gündemi ile paralel gidiyor. Hatta ülke gündemini belirliyor diyebiliriz. Perşembe günleri TNT’de Kurtlar Vadisi’ni kaçırmayın.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.408.106


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.