Pazar , 24 Haziran 2018
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Kapadokya’da Ücretsiz Turistik Tanıtım Yapmak İsteyenler

Kapadokya’da Ücretsiz Turistik Tanıtım Yapmak İsteyenler

Kapadokya bölgesinde Turistlere yönelik ingilizce tanıtım yapmak isteyenler için bir fırsat. www.holidaysturkey.tv adresinde turistlere yönelik yapılmış ingilizce blogumda ücretsiz olarak reklamınızı yapmayı düşünüyorum. Evet yanlış duymadınız. İngilizce blogumda ücretsiz reklam.

Reklamlar ne ile alakalı olabilir ?

Rent A Car, Otel, Turistik Eşya satan dükkan, Acenta, Restaurant, Kapadokya Balon Turu vs gibi bir çok iş yeri ücretsiz reklam verebilir.

Reklam Vermem İçin Ne Yapmalıyım ?

Reklam vermek için bir tanıtım yazısı ve kapadokya ile ilgili bir fotoğraf(veya sizin  dükkanınız ile ilgili kapadokya’nın mekanlarını gösteren bir fotoğraf) ile bana ulaşın. İletişim adreslerime sitenin en üstündeki iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Not: Tanıtım yazınızın ingilizce olması gerekmektedir. Ayrıca tanıtım yazınızın internetten herhangi bir siteden kopyalanmış olmaması gerekir. Çünkü kopya içerikler Google tarafından beğenilmemekte ve arama sonuçlarında sitemiz altlarda yer almaktadır. Bu da size hiçbir fayda sağlamayacaktır. Tamamen özgün bir tanıtım yazısı size ciddi fayda sağlayacaktır.

Hepinize iyi çalışmalar.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.296.788


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.