Cumartesi , 8 Ağustos 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Eğitim / Kamasutra Nedir ?

Kamasutra Nedir ?

Kamasutra Hint kökenli bir kelimedir. Kama zevk demektir. Sutra ise kitap. Kamasutra Zevk Kitabı anlamına gelmektedir. Kamasutra ile insanların cinsel yaşamının daha verimli geçeceğine inanılır. Ama ne yazık ki buna ben pek inanamıyorum. Çünkü seks tamamen doğal bir olgudur. Herhangi bir ders almaya ihtiyaç yoktur. Nasıl ki doğduğumuz ilk gün bilmeden annemizin göğsünü görünce emdik. Aynen bunun gibi doğal bir olgudur seks. Yemek yemek gibi, uyumak gibi, yürümek gibi.

Peki bunun dersini almaya ne gerek var ? Ben her çiftin kendine ait özel arzularının olacağını düşünüyorum. Yani bu anlamda ders verilmesi insanın yaratıcılığını biraz öldürecektir. Tıpkı moda gibi. Her kadını bir kalıba sokan modaya karşı olduğum gibi cinsel yaşamımı da bir kalıba sokan kamasutra’ya karşı bir tavır sergiliyorum.

Sonuçta her insan kendi bedenini zamanla keşfediyor. Çocukluktan beri süregelen bu evre zamanla en olgun şekline bürünecek. Bunun için sadece zamana ihtiyaç var ve inanın eşiniz olan kişi size en büyük rehber kitap olacaktır. Başka bir rehber kitaba da ihtiyaç yoktur. 🙂

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.469.697


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.