Çarşamba , 19 Şubat 2020
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Kahvaltı ve Pide Salonu 2000 Evler/Nevşehir

Kahvaltı ve Pide Salonu 2000 Evler/Nevşehir

25 Ağustos 2009 günü iftar yemeğinde Kahvaltı ve Pide Salonuna gittik. Bir organizasyon için gittiğimiz yerde kişi başı 10 lira ücret alındı. Bunun yanında özel karadeniz pidesi veya akçaabat köfte verildi. İsteyen pide isteyen köfte yedi. Biz ailece karışık yedik. Bugün burada bir yemek analizi yapacağım.

Öncelikle mekan yer olarak çok güzel. Dışarda güzel bir yaz akşamında yenen iftar yemeği bana keyif verdi diyebilirim. Meze olarak sofraya koyulan acılı ezme harikaydı. Servisin ilk bölümünü oluşturan mercimek çorbası da tek kelime ile mükemmeldi. Fakat şu gözümden kaçmadı. Garsonlar çok amatördü. Ne sofrayı siliyorlar ne sofradan bir şey kaldırıyorlardı.

Köftesi idare ederdi. Fakat karadeniz pidesi çok güzeldi. Gerçi pide biraz yağlıydı ama.

Mekan aslında vasatı geçemedi gözümde. Yemekleri idare eder cinstendi akılda kalacak bir yiyeceği yok. Mekana 5/10 veriyorum. 5 puan da çok aslında ama neyse.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.441.981


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.