Perşembe , 14 Aralık 2017
Güncel
Anasayfa / İnternet / Kabak Çekirdeği

Kabak Çekirdeği

Kabak ÇekirdeğiKabak çekirdeği denince akla gelen ilk şey Nevşehirdir. Nevşehir kabak çekirdeğiyle meşhur olan bir şehrimizdir. Kabak çekirdeği öyle her yerden alınmaz ve yenmez.

Siz hiç sütle kavrulmuş kabak çekirdeği diye bir tabir duydunuz mu ? Nevşehirli olmayanlar bilmez. İri iri taneleri, altın sarısı rengi ve süt kokusuyla kabuğuyla bile yenebilir. Eşsiz bir lezzettir.

Sütle kavrulmuş kabak çekirdeğimizi her yerde bulamazsınız. Türkiyede kabak çekirdeği denince her yerde Nevşehir Kabak Çekirdeği ibareleri görmekteyim. Onlar kabak çekirdeği bile sayılmaz.

Kabak çekirdeği isterseniz anınızda adresinize nevşehirden kabak çekirdeği yollanır. İsteyenler direk nevşehir satıcısından online sipariş verebilir. Online Kabak Çekirdeği Siparişi ile istediğiniz her yerden kabak çekirdeğine ulaşabilirsiniz.

Kabak çekirdeğinde çok özel lezzetler arayanlar bu adresi ziyaret edebilir. Ayrıca çekirdek fiyatları çok değişkendir. Sürekli değişim göstermektedir.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.349.338


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.
  • dolunay

    çok güzel görünüyor sütle kavrulmuşunu hiç yemedim; fiyatları biraz yüksekmiş tabi tadı farklıysa diğer kabak çekirdeğinden değer o zaman …denemek lazım yöresel lezzetlerde nevşehir dışı lezzetleride görebilcekmiyiz,emeğine sağlık…

  • hobi olarak çekirdek kabağı yetiştirmek istiyorum.tohumunu temin edemedim yardımcı olursanız memnun olurum adresim./önder dağlı Atatürk mahallesi huzur sok.no.8 BALIKESİR 2662491613

  • hasan

    elimde 5500 kg çerçeveli kabak çekirdeğim var. almak isteyenlere duyurulur. 0535 226 08 43
    konya/cihanbeyli