Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Eleştiri / İş Bankası Fazla Para Çekimi

İş Bankası Fazla Para Çekimi

İş-Bankası-Kredi-Kartı-Başvuru-Sonucu-Öğrenme

İş Bankası resmen bir sahtekarlığa imza attı. Ben Google Adwords’ten para çekiyorum. Adamlar para kırpıyorlar. 500 TL çekiyorum. 8 TL para kırpıyor. 750 TL çekiyorum 10 TL para kırpıyor. Böyle bir şey var mı ?

Müşteri hizmetlerini arıyorum. Kur farkından kaynaklanıyor diyor. Kardeşim TL çekim yaptım ne kur farkı diyorum. Google’a sorun diyor. Google’dan faturalarımı aldım. Adamlar 500 TL çekmiş. Sıkıntı yok. Hadi Google’da sıkıntı var diyelim. Hemen Garanti Bankası hesabımı kontrol ettim. Garanti Bankası ile yaptığım ödemelerde tam tutar çekilmiş.

İş Bankası suçu Google’a atıyor. Google Türkiye’ye sesleniyorum. İş bankası sizi karalıyor. Bilginiz olsun. Gerekli yerlere de başvurup şikayet edeceğim. Böyle terbiyesizlik böyle dolandırıcılık olmaz. Neyse istinaden fark çekildiğini dahi bilmiyorlar.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.638.029


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.