Cumartesi , 8 Ağustos 2020
Güncel
Anasayfa / Mobil / Cep Telefonu / iPhone 4 Mahkemelik

iPhone 4 Mahkemelik

iphone-court_1iPhone 4 piyasaya öyle bir girmişti ki ilk 3 günde 1.7 milyon gibi çok ciddi bir satış yakalamıştı. 200 $ – 400 $ arası satışa sunalan iPhone 4’lerin metal aksamında olan sorundan dolayı telefon ile konuşurken anten bölgesine dokunulduğunda hatlar kesiliyordu. Kısa bir deyişle anteni problemli.

iPhone 4’ün bu hatası iki iPhone 4 kullanıcısı tarafından mahkemeye taşındı. Eğer mahkemede Apple suçlu bulunursa milyonlarca iPhone 4 kullanıcısı için bir örnek teşkil edecek ve Apple ciddi zarar edecek.

Mahkemede ne sonuç çıkacak merakla bekliyoruz. Ben de iPhone 4 almak isteyen biri olarak sonucu takip ediyorum. iPhone 4 bir güncel sürüm üretmeden iPhone 4 almayı düşünmüyorum. Çünkü anteninde hata olan bir telefonu kimse almak istemez ve ben de almak istemiyorum.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.469.719


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.