Çarşamba , 4 Ekim 2023
Güncel

Resim

Eğlenceli resimlerle güzel zaman geçirmek için Cihan Blog Resim servisini Takip Edin.

Hayvanlar Alemi 20 Hd Fotoğraf

Günün neredeyse çoğunu bilgisayarımızda geçiriyoruz.Normal bir boş ekrana bakmaktansa o ekranımızda dünyayı paylaştığımız sevgili dostlarımızın harika fotoğraflarımı.Onlara bakarak huzur bulmak gibi,ruhumuzu sevgiye doyurmak gibi. Sizler için sevgili dostlarımızın 20 hd fotoğraflarını sizlerle buluşturuyoruz. Devamını Oku »

Masaüstü İçin En Güzel HD 20 Fotoğraf

Bilgisayarın insan hayatında önemli bir parçaya sahip olduğunu  biliyoruz.Bilgisayarımızın ekranına bakarak rahatlamak herkezin hakkı.Düz soğuk ve sade ekrana bakarak kimse içini karartmak istemez.Sizler için yaptığımız yeni çalışmada doğa fotoğraflarından oluşan en güzel 20 doğa fotoğrafını sizlerle HD olarak buluşturacağız. Devamını Oku »

Dünyanın En Hızlı Kamerası Olma Yolunda İlerliyor

Japon bilim insanları, kimyasal reaksiyonları gözlemlemek için süper hızlı çekim yapan kamera geliştirdi. Kamera, reaksiyonları saniyenin trilyonda birine kadar izleme şansı verecek. Kameranın tamamen kullanıma hazır olması üç yıl sürecek. Japonya’nın Tokyo ve Keio üniversiteleri tarafından geliştirilen STAMP kamerası, bilinen en gelişmiş hızlı çekim kamerasını geride bırakıyor. 12 kişilik bir ekip tarafından geliştirilen kamera, saniyenin trilyonda biri hızında çekim özelliğiyle, ... Devamını Oku »

Akvaryum Resimleri

Bu Resim Galerisini Akvaryum Severlere ithafen paylaşıyorum. Özellikle de kardeşim Cem için… Devamını Oku »

Heykeltraş Patricia Piccinini ve Eserleri

Bu yazıyı özellikle şu ortalıkta bir zamanlar çalkantı yapan ve hala daha yapmaya devam eden “Çarpılan Kız” olayını aydınlatmak için yazıyorum. Ama dilerseniz öncelikle Heykeltraş Patricia Piccinini’yi kısa bir tanıyalım. Patricia Piccinini Kimdir ? Devamını Oku »

Kar Manzaları

Günün Anlam ve Önemine binaen kar Resimleri… Devamını Oku »

Yeni bir hayvan türü mü var ?

Bu hayvnanı ilk defa görenler karşılarında böyle değişik bir hayvan görünce soruyorlar; “Yeni bir tür mü” diye.   Devamını Oku »

Merlin Resimleri

Sizlere Merlin Dizisine ait Resimleri paylaşıyorum. Resimleri büyük resimlerden seçtim ve her birisi duvar kağıdı olabilecek boyutlarda… Dizi hayranları için çok güzel bir arşiv… Devamını Oku »

Tabak üzerindeki yiyeceklerle çizimlerlerden oluşturulmuş ilginç resimler

  Bir grafik tasarım sitesinde gezinirken böyle ilginç eserlere rastlamak mümkün. Aklın, mizahın, grafik yeteneğinin birleşiminden bu şekilde güzel eserler meydana gelebiliyor. Çalışmalarda tabak üzerinde ki yiyeceklere çeşitli sıfatlar verilip çizimler yapılmış. Oldukça başarılı bir çalışma olmuş. Devamını Oku »

Supernatural Dizisi ve Resimleri

7 yılı deviren bir dizi olmasına rağmen Supernatural’a başlayalı 3-4 gün oldu. 1. Sezon 9. Bölümü de bugün izledim. Dizi hakkında bir kaç satır yorumumu yazıp dizinin bazı fotoğraflarını paylaşmak istedim. Öncelikle Supernatural Dizisinin Konusu Fantastik Macera. İki çılgın kardeşin macera peşinde koştukları bir dizi. Gerçekten her bölümde nefesinizi tutup izliyorsunuz. Zaten 7 sezondur oynaması dizinin ne kadar çok beğenildiğinin ... Devamını Oku »