Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence

Eğlence

En sevdiğiniz Film, Dizi, Video ve Resim ile Eğlence bölümünde güzel vakit geçirebilirsiniz.

Hayvanlar Alemi 20 Hd Fotoğraf

Günün neredeyse çoğunu bilgisayarımızda geçiriyoruz.Normal bir boş ekrana bakmaktansa o ekranımızda dünyayı paylaştığımız sevgili dostlarımızın harika fotoğraflarımı.Onlara bakarak huzur bulmak gibi,ruhumuzu sevgiye doyurmak gibi. Sizler için sevgili dostlarımızın 20 hd fotoğraflarını sizlerle buluşturuyoruz. Devamını Oku »

Masaüstü İçin En Güzel HD 20 Fotoğraf

Bilgisayarın insan hayatında önemli bir parçaya sahip olduğunu  biliyoruz.Bilgisayarımızın ekranına bakarak rahatlamak herkezin hakkı.Düz soğuk ve sade ekrana bakarak kimse içini karartmak istemez.Sizler için yaptığımız yeni çalışmada doğa fotoğraflarından oluşan en güzel 20 doğa fotoğrafını sizlerle HD olarak buluşturacağız. Devamını Oku »

Sinema filmi önerisi olan ?

   Son zamanlarda sinema filmi çekilmiyor mu bana mı öyle geliyor? Eskiden haftada 2-3 filme bile giderdik ama şimdi bakıyorum hem sinemaya gitme isteğimiz yok hem de film yok meydanda . Bugün baktık sinemada ne var diye sadece 3 film vardı ve hiçbiri iyi gözükmüyordu .Son dönemlerde yabancı dizi izliyoruz kabul de arada şöyle eski filmler gibi ,kendinden çokça bahsedilen ... Devamını Oku »

7 Güzel Adam

7 Güzel adam  dizisinin öncelikle ismi dikkatimi çekti ve izlemeye başladım .Sonrasında araştırdım ki dizi 1950 -1970 yılları arasında Maraşta yaşamış 7 kişinin hikayesi . Şiir sevdalısı 7 güzel adamın hikayesi konu alınmış. Dönemde yaşamış Sezai KARAKOÇ , Cahit ZARİFOĞLU ,Mehmet Akif İNAN , Erdem BEYAZIT ,Rasim ÖZDENÖREN ,Nuri PAKDİL,Alaaddin ÖZDENÖREN ‘in hayatı ve şiir tutkuları anlatılıyor. O siyasi çalkantılı ... Devamını Oku »

iLk Yenilmez Kaptan Amerika

FİLM ÖNERİSİ İLK YENİLMEZ KAPTAN AMERİKA Orjinal Adı – Captain America: The First Avenger IMDB Puanı – 7.2/10 Türü – Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Fantastik Yönetmenii: Joe Johnston Oyuncuları: Chris Evans,Samuel L. Jackson, Hugo Weaving, Tommy Lee Jones,Sebastian Stan,Neal McDonough,Stanley Tucci, Natalie Dormer, Alice Eve, Dominic Cooper, Hayley Atwell Bir insan düşünün çok zayıf  kısa boylu fakat savaşa katılmak isteyen ... Devamını Oku »

Şeref Madalyası

İzlemekten pişman olmayacağınız bir diğer film , Şeref Madalyası . Film gerçekten Hollywood’a adının yazıldığı bir filmdir .  Adrenalini gerçekten hissedeceğiniz bir film. Film konusu : Kaçırılan bir CIA ajanının peşinden giden Navy SEAL’lerin canlarını tehlikeye atması Fim türü : Dram , AKSİYON Oyuncuları : Roselyn Sanchez Rol: Lisa Morales , Dimiter Marinov Rol: Karimov , Sonny Sison Rol: Agbayani Magat ( İlk 3 oyuncu isimleridir ) Yönetmenleri ... Devamını Oku »

Dünyanın En Hızlı Kamerası Olma Yolunda İlerliyor

Japon bilim insanları, kimyasal reaksiyonları gözlemlemek için süper hızlı çekim yapan kamera geliştirdi. Kamera, reaksiyonları saniyenin trilyonda birine kadar izleme şansı verecek. Kameranın tamamen kullanıma hazır olması üç yıl sürecek. Japonya’nın Tokyo ve Keio üniversiteleri tarafından geliştirilen STAMP kamerası, bilinen en gelişmiş hızlı çekim kamerasını geride bırakıyor. 12 kişilik bir ekip tarafından geliştirilen kamera, saniyenin trilyonda biri hızında çekim özelliğiyle, ... Devamını Oku »

Esaretin Bedeli

Oyuncular Tim Robbins – Andy Dufresne Morgan Freeman – Ellis Boyd “Red” Bob Gunton – Warden Samuel Norton William Sadler – Heywood Clancy Brown – Capt. Byron Hadley Gil Bellows – Tommy Williams Mark Rolston – Bogs Diamond James Whitmore – Brooks Hatlen Jeffrey DeMunn – Andy Dufresne’nin davasında savcı olarak KONUSU : film, masumiyetini iddia etmesine rağmen karısını ve sevgilisini öldürdüğü gerekçesiyle Shawshank Devlet Cezaevi’nde yaklaşık 20 yılını geçiren ... Devamını Oku »

Orphan Black Nasıl Bir Dizi ?

Orphan Black dizisi yeni izlemeye başladığım ve favorilerim arasına kattığım bir dizi. IMDB’den aldığı 8.5’lık puanı düşündüğümüzde ne kadar iyi bir dizi olabileceğini tahmin edersiniz. Ben dizi hakkında size bir kaç bilgi sunmak istiyorum. Dizi bugüne kadar izlediğim ilginç diziler arasına girmeyi başardı. Çünkü alışılagelmiş bir konusu yok. Bilim Kurgu sevenler için oldukça iyi bir yapıt. Sarah Mannington rolündeki Tatiana ... Devamını Oku »

Bates Motel 2. Sezon Finali

Bates Motel Dizisi 2. Sezonun kapanışını yaptı. Nİck Ford Öldü ve Normaan da kurtuldu. Karmaşık ilişkiler yumağında kalan Bates ailesi şimdilik her türlü suçtan kurtulmuş gibi görünüyor. Geçen seneye nazaran bu senenin sezon finali beklediğim gibi değildi. Bates Motel’in 3. Sezonunu şimdiden merakla bekliyoruz. Devamını Oku »