Pazar , 25 Ağustos 2019
Güncel
Anasayfa / İnternet / İnternet Explorer 9 İndir

İnternet Explorer 9 İndir

İnternet Explorer Firefox ve Chrome başarıları ile browser pazarında gerilemeye başladı. Bir de explorerın güvenlik açıkları ve yavaş çalışması kullanıcıları adeta çıldırttı. Bunlar da bilinçli kullanıcının explorerı terk etmesiyle sonuçlandı.

Microsoft tüm bu olumsuzlukları İnternet Explorer 9 ile aşmayı düşünüyor. Umarım İnternet Explorer bu konuda başarılı olur. Eğer bu da hayal kırıklığı olursa artık piyasada gerçekten tutunacağını sanmıyorum.

Bir çok yeni özelliği ile gelen Internet Explorer 9‘da HTML 5 özelliği, daha hızlı Javascript motoru ve daha iyi bir güvenlik sistemi bulunuyor.

Şu an için Internet Explorer 9 Preview 3 isimli Platform ön İnceleme sürümü halka açılmış durumda. Daha tam anlamıyla bitmiş değil. Test süreci devam ediyor.

Hemen internet explorer 9’u edinmek için aşağıdaki linke tıklayını.

İnternet Explorer 9 İndir : http://ie.microsoft.com/testdrive/

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.410.633


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.