Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / İnternet

İnternet

İnternet hakkında en güncel haberler, gelişmeleri buradan takip edin. İnternet’in farklı dünyasını siz de keşfedin.

Hayvanlar Alemi 20 Hd Fotoğraf

Günün neredeyse çoğunu bilgisayarımızda geçiriyoruz.Normal bir boş ekrana bakmaktansa o ekranımızda dünyayı paylaştığımız sevgili dostlarımızın harika fotoğraflarımı.Onlara bakarak huzur bulmak gibi,ruhumuzu sevgiye doyurmak gibi. Sizler için sevgili dostlarımızın 20 hd fotoğraflarını sizlerle buluşturuyoruz. Devamını Oku »

Masaüstü İçin En Güzel HD 20 Fotoğraf

Bilgisayarın insan hayatında önemli bir parçaya sahip olduğunu  biliyoruz.Bilgisayarımızın ekranına bakarak rahatlamak herkezin hakkı.Düz soğuk ve sade ekrana bakarak kimse içini karartmak istemez.Sizler için yaptığımız yeni çalışmada doğa fotoğraflarından oluşan en güzel 20 doğa fotoğrafını sizlerle HD olarak buluşturacağız. Devamını Oku »

Şimdide Gmail Hesapları Hacklendi !

31 Ağustos’ta Kate Upton ve Jennifer Lawrence başta olmak üzere bir çok ünlünün iCloud hacklenmesinden dolayı uygunsuz fotoğraflarının yayınlanmasıyla birlikte başlayan hack olayına bir yenisi eklendi. Rus hackerlar, 5 milyon Gmail kullanıcısının bilgilerini internette paylaştılar. “Benimde hesabım ele geçirildi mi ?” diye merak ediyorsanız  BU adreste kontrol edebilirsiniz. CSIS Korkmaya gerek olmadığını vurguladı Haberi ilk duyulduğunda içimize korku saldı ancak ... Devamını Oku »

WhatsApp Yeni Güncelleme Peşinde

Akıllı telefonda son zamanın en popüleri WhatsApp  Kısa Mesaj ve Facebook Mesenger kullanımını oldukça düşürdükten sonra hedefi Gsm şirketleri gibi. 600 milyon kullanıcıya sahip WhatsApp yeni çalışması ile kullanıcılarını sevindirecek gibi.Yabancı bir sitede sızdırılan görüntülerde yapılan açıklamada “Gözler önüne serilen görsel, yenilenecek arabirimin en net örneğini teşkil ediyor. Birçok farklı dili destekleyecek olan sesli görüşme özelliği, arama geldiği anda WhatsApp aracılığı ile ... Devamını Oku »

Sinema filmi önerisi olan ?

   Son zamanlarda sinema filmi çekilmiyor mu bana mı öyle geliyor? Eskiden haftada 2-3 filme bile giderdik ama şimdi bakıyorum hem sinemaya gitme isteğimiz yok hem de film yok meydanda . Bugün baktık sinemada ne var diye sadece 3 film vardı ve hiçbiri iyi gözükmüyordu .Son dönemlerde yabancı dizi izliyoruz kabul de arada şöyle eski filmler gibi ,kendinden çokça bahsedilen ... Devamını Oku »

SAFEDNS Sorunu (Çözüldü)

Merhabalar, Başımıza gelebilecek sorunlardan biri ile tekrardan karşınızdayım. Bugün www.cihanblog.com adresine girdiğimde bu yazı çıktı ve benim siteye girmemi engelledi ve bir kaç tane sitede de aynı sorun tekrar etti beni adeta bir tehdit olarak algıladı. Bunun sizelere çözümünü anlatayım.Google Chrome’a ZenMate eklentisini indirmeniz gerekmektedir daha sonra bunu etkin hale getirdiğinizde sizi başka bir adreste göstermektedir rahatlıkla sitelere girebilirsiniz. Devamını Oku »

Google Bunuda Satın Aldı

Yapmış olduğu satın alma işlemleri ile sık sık gündemde olan Google durdurulamıyor. Şirket , en son Kaliforniya merkezli bir tasarım firmasını satın aldı. İnternet devlerinden Google,teknoloji dünyasında en çok satın alma gerçekleştiren şirketlerin başında geliyor. Verilere göre ,2010 yılından bu yana büyük olsun küçük olsun bir çok firmanın satın alma işlemine imza attı. Ağustos’ta Dördüncü Satın Alma Ağustos ayında Directr,Emu ... Devamını Oku »

Ücretsiz Android Uygulamaları Tehlike Saçıyor

Güvenlik, android kullanıcıları için her zaman büyük bir endişe kaynağı oldu .Cihazınıza virüs bulaşmaması için sadece yeni uygulama indirirken veya internette gezinirken dikkatli olmak yeterli değil kullandığımız uygulamaların (Google Play) 1000 en popüler ücretsiz Android uygulamalarının %68’i saldırılara karşı korumasız. Bu taramayı yapan güvenlik ekibi FireEye  , 10 bin uygulamayı analiz etti 1000 popüler ücretsiz uygulamanın saldırılara karşı zayıf olduğunu ... Devamını Oku »

SoundCloud Reklam Alıcak

Ücretsiz online müzik dinleme platformu olan soundCloud reklam alacağını açıkladı . 250 Milyon kullanıcısı olan SoundCloud reklam almak için on SoundCloud adında bir program açıyor . Şirket yaptığını düzenlemede kayıt ve müzik sahiplerine telif hakkı ödeyecek . On SoundCloud adındaki bu program üç teklifte bulunacak ; Bunlar partner , pro ve premier .  1. PARTNER TEKLİFİ  ; SoundCloud’un ilk üyesi olan kullanıcılara ücretsiz ... Devamını Oku »

Google Veri Merkezi

Hiç düşündünüz mü ? Google bu kadar verileri , yazıları , sayfaları nereye saklıyor ? Google gibi dünya lideri şirketler verilerini öyle saklarlar ki üstün teknoloji ile donatırlar . Çünkü alanlarında en iyi i en hızlı ve en güvenilir olmaları gerek . Sizlere bu yazımızda google’n verileri depoladığı yerleri göstereceğiz . Google tüm bu sorulara cevap verdi ve açtığı bir ... Devamını Oku »