Pazar , 8 Aralık 2019
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Haber / İbrahim Tatlıses Vuruldu

İbrahim Tatlıses Vuruldu

Bugün güne İbrahim Tatlıses’in vurulduğu haberi ile başladım. İbrahim Tatlıses’i çocukluğumdan beri filmleriyle ve şarkılarıyla hep sevmişimdir. Bir çok kişi tarafından sevildiği gibi PKK’ya yardım ediyor diye sevmeyen kesim de mevcut.

İbrahim Tatlıses’in neden vurulduğu ve kim tarafından vurulduğu hakkında konuşuluyor. Ben size söyleyim neden vurulduğunu. 12 Haziran’da seçimler var. İbrahim Tatlıses Biz Türküz, Bir Kürdüz… diye şarkı söylemeye başlamış. Akparti’den milletvekili adayı olma ihtimali büyük. Kürtler üstünde büyük etkisi olan biri. Aynı zamanda kürt açılımına ve Tayyip Erdoğan’a destek veriyor. İşte bunların hepsi PKK için bu şahsiyeti bir öldürme sebebi.

İbrahim Tatlıses belki şu an ölmüş olabilir. Belki de bizlerden gizleniyor. Çünkü daha önce de bu tarz gizlemeler oldu. Eylemi kimin yaptığını bulmak adına gizliyor olabilirler. Öldüyse eğer Allah rahmet eylesin. Ölmediyse Allah şifa versin.

Benim çok şaşırdığım bir nokta şu. Arabası taranan kişi İbrahim Tatlıses. Nasıl olur da arabası zırhlı olmaz ? Buna çok şaşırdım. Biraz da kabadayı oluşunun cezasını çekti sanırım. İnsan insandır. Kendini koruması gerekirdi. Bir koruma, bir zırhlı araba neden yoktu ? İşte asıl soru buydu.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.429.753


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.