Perşembe , 29 Ekim 2020
Güncel
Anasayfa / Donanım / HP Officejet Pro 8600 e-AIO Wi-Fi CM749A Yazıcı

HP Officejet Pro 8600 e-AIO Wi-Fi CM749A Yazıcı

 

Yaklaşık iki hafta önce ofise HP Officejet Pro 8600 aldık. Bir iki hafta yazıcı hakkında bir şey yazmak istemedim. Biraz kullanıp tecrübelerimi aktarmak istedim.

Yazıcı yazdırma hızı açısından oldukça güzel. Çift taraflı olarak yazdırma özelliği de mevcut.

Yazıcının dokunmatik ekranı mevcut. Faks için dahili hafızası var. Numara kaydı yapabiliyorsunuz.

Ayrıca bu ürün ile her faksı yazdırıp kağıt israfına girmenize gerek yok. Ağda otomatik olarak belirlenen bir klasöre faksın çıktısını kopyalıyor. Uygun gördüğünüzü yazdırabilirsiniz. Ayrıca tüm dökümleri ağdan görmek mevcut.

Ağ kullanımı için oldukça güzel bir yazıcı. Wi-fi fonksiyonu ile bilgisayarlar bağlı olmadan cep telefonundan bile resim çıktısı alabilirsiniz. Akşam evinize gittiniz. Ofiste yazıcı açık diyelim. Bir rapor çıktısı almanız gerekiyor. Hemen yazıcıya ait e-posta adresine mail atıyorsunuz. Otomatik olarak HP yazıcınız size çıktıyı alıyor.

cm749a

Kartuş konusunda da Cescesor firmasına ait kartuş dolum setlerini kullanırsanız sizin için oldukça ekonomik olur.

c02926003

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.480.193


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.