Pazar , 27 Kasım 2022
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Hosta Piknik Necatibey/Ankara

Hosta Piknik Necatibey/Ankara

Hosta Piknik

Hosta Piknik Ankara’da öğrencilerin mekanı sayılacak bir yer. Tam bir öğrenci mekanı aslında. Fast food ile türk yemeklerinin karışımı olan bu mekanın bir çok yerde şubesi mevcut. Yemek yemekte kararsız kaldığımda Hosta Piknik adresini görünce direk güvenip girebileceğim ender yerlerden biridir.

Fiyat konusunda çok pahalı veya çok ucuz sayılmaz. Orta hallidir. Self servis modasına da uyan bu yer şık bir şekilde dekore edilmiştir. Klimalı olması da boğucu sıcak yaz aylarında ferah bir şekilde yemek yemenizi sağlar.

Bugün Hosta Piknik Necatibey şubesine uğramak nasip oldu. Et Döner Menü 2 yedim. Ayran + Patates Kızartması + Et Döner 8.25 TL. Et döneri sıradan et dönerler gibi değil. Gerçekten çok kaliteli bir döneri var. Bir arkadaşım da dondurma yedi. Bir kap dondurma  1.5o TL. Dondurmaları McDonald’s usulü.

Kesin uğramalısınız diyeceğim bir mekan değil. Çünkü kendine özgü bir lezzeti veya tarzı yok. Daha çok yoğun işleri olan kişilerin zamandan kazanmak için uğrayacağı yerlerden biridir Hosta Piknik. Yoksa bir restaurant gibi keyif ederek oturmak mümkün değildir. Mesela bugün yemeğimi yedikten sonra bir çay bekledim. Ama çayı bile self servis ve ücretli. O açıdan bir restaurantın yerini kesinlikle tutmaz.

Genel anlamda kalite puanı açısından 6/10 verebilirim Hosta Piknik için.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.604.184


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.