Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Hitler Şampuan Reklamı

Hitler Şampuan Reklamı

Biomen adlı bir şampuan markası Adolf Hitler’i reklamlara taşıyınca çok büyük bir tartışma konusu oldu. Reklam amacına ulaştı diyebiliriz. Çektiği tepkiler ile markanın tanınmasına ciddi katkı sağladı.

Habertürk’te okuduğum habere göre, HaberTürk güya sansür uygulamış bu reklama ve bu reklamı yayınlamamış. Bir de bundan övünüyor. Böyle bir katilin reklamı olmaz gibi.

Çok acıdır ki 3-4 ay önce bir kadına saplanan bıçağı ve kadının çıplak bedenini teşhir ederken  bir problem olmadı da Hitler olunca mı problem oldu ? Hitler’in yaptığı ile sizin yaptığınız arasında pek de bir fark yok aslında.

Reklamı çok onayladığımı söyleyemem. Fakat markalar dikkat çekmek uğruna her türlü şeyi yapıyor. Şimdi onları da saysak Hitler’li Şampuan Reklamı kadar kötüdür.

Neyse gelelim şampuan reklamına. İzleyin ve yorumu siz yapın.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.638.040


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.