Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Siyaset / HDP ve Barış Süreci

HDP ve Barış Süreci

demirtas7 Haziran’dan sonra HDP ve Barış Sürecini çok iyi gördük ve analiz ettik. HDP’nin ve Selahattin Demirtaş’ın gerçek yüzünü daha iyi anladık. Anlamamakta halen direten varsa erken seçim muhabbetlerinin çıktığı bugünlerde borsa ve faiz dengelerine iyi baksın. O zaman anlayabilir. Bununla da anlamıyorsa zaten faiz lobisinin üyelerindendir o kişiler.

Doğan Medyası 7 Haziran’dan önce öve öve bitiremediği Demirtaş’ı şimdi yerden yere vuruyor. Neden sanıyorsunuz ? Baktılar ki planlar tutmadı. Baktılar ki halktan tepkiler büyüyor. Eee ne olacaktı. Halk sessiz mi kalacaktı.

Erken seçimden korkan Doğan Medya’sı şimdilerde sempatikleşmek adına Demirtaş’a yükleniyor diye düşünmekteyim. Neyse uzun bir aradan sonra yazdığımız bu yazıyı fazla uzatmayalım.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.638.041


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.