Salı , 29 Eylül 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Eleştiri / Halka Koyun Diyenler

Halka Koyun Diyenler

Halkı Gerizekalı yerine koyanlar yine iş başında. Her yerde evetçilere gerizekalı muamelesi yapmaya başladılar. Arkadaşın sen haklı koyun yerine koyarsan halk da sana %58 ile çok pis koyar. Bu ne iştir yaa. Hem hayır çıkacak diye kendine o kadar güveniyorsun. Hem de yenilince ortada bas bas bağırıyorsunuz.

Ben çevremde bir çok evetçi ve hayırcı gördüm. İnanın gördüğüm 100 kişiden 1 kişi ancak maddeleri biliyordu. Yani oy atanların %99 u referanduma ne atacağını bilmiyordu. Çünkü liderler halkı okumaya yönlendirmek yerine propaganda yapmayı tercih ettiler.

Evet, ne evetçiler ne de hayırcılar okuyarak araştırarak oy atmadı. Eğer ortada bir gerizekalılık bir koyunluk varsa bu tüm milletindir ki ben bunu kabul edemem. Bir tarafın eveti veya hayırı aynı mantıkla oylanmıştır. Araştırmalar olmadan oy atılmıştır. Bu yüzden hiçbir kesimin diğer kesimi eleştirmeye hakkı yoktur.

Şu unutulmasın halka koyun diyenlerin koyundan bir farkı yoktur ve gördüğünüz gibi halka koyun diyenlere halk çok pis koyuyor.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.476.443


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.