Pazar , 27 Kasım 2022
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Eleştiri / Hakkı Devrim’den Hz. Muhammed’e Hakaret

Hakkı Devrim’den Hz. Muhammed’e Hakaret

Hakkı Devrim, Okan Bayülgen’in sunduğu TV8 de yayınlanan Muhallebi Kralı programında Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed‘e (a.s.m) hakaret etti.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde, konu peygamber efendimize gelmiş ve Hakkı Devrim Peygamber Efendimiz’den bahsederken “kabile şefi” diye nitelendirme yapmıştır.

Her ne kadarda sevmesem programda bulunan Yaşar Nuri Öztürk olaya müdahale etti. Bu esnada sosyal medyayı takip eden Okan Bayülgen twitter’da çığ gibi büyüyen tepkiler sonucunda Hakkı Devrim’i savunmaya başladı. Onun öyle demek istemediğini belirtti.

Dünkü yayınlanan programda ise Hakkı Devrim yer almadı. Normalde Okan Bayülgen programlarının devamlı konuğudur. Yer almama sebebi ise TV8’in, Hakkı Devrim’in yaptığı terbiyesizliği görmezden gelerek, kanalın itibarına zarar vermemek istememesidir. Kısacası Hakkı Devrim TV8’den kovulmuştur.

TV8’e geçtiğimiz aylarda ortak olup, bütün programlarını orada yapmaya başlayan Okan Bayülgen de MNG holding ile ortak olduğundan dolayı Hakkı Devrim’i en azından bir süre programlarına çıkarmayacak gibi görülmektedir.

Herkes haddini bilmelidir. Eğer bu ülkede İslam Peygamberine (a.s.m) küfrediyorsan sonuçlara katlanacaksın. Müslümanlar’dan özür dilemelisin Hakkı Devrim. Hakaret etmediğini iddia etmek yerine özür dilemek daha kolay.

İşte Hakkı Devrim’in o konuşması

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.604.184


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.