Salı , 18 Haziran 2019
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Haber / Habertürk Şikayet

Habertürk Şikayet

HabertürkHergün haberleri düzenli olarak internetten takip etmekteyim. Bu konuda da vazgeçilmezim Habertürk. Fakat son zamanlarda gerçekten saç baş yolduran haberler yapmaya başladılar.

Editör değişikliğinden midir bilinmez. Ama manşetteki yazılardan artık gına geldi. Oysa her akşam sadece TV’de Habertürk programlarına bakarken internet sitesi için aynı kalitenin olduğundan söz edemeyeceğim.

Manşete öyle bir şey oldu ki, akıl olmaz olay, başbakana suikast vs. gibi insanı yanıltan manşetler atılıyor. Bir giriyorsunuz içine Tayyip Erdoğan’a değil. Falanca bi memleketteki bir başbakana suikast düzenlenmiş. İyi de kardeşim neden yanıltıyorsun. Ben sırf bu yüzden Milliyet ve Hürriyet’ten uzak durmaya başladım.

Habertürk’ün Gücü Özgürlüğündeydi. Ne oldu da Haberleri dahi magazinselleştirdiler ? Lütfen internet sitenizin kalitesini tekrar gözden geçirin. Magazinsel olaylar değil gündem okumak istiyoruz.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.398.826


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.