Çarşamba , 28 Temmuz 2021
Güncel
Anasayfa / İnternet / Google / Güncel Anahtar Kelimeler

Güncel Anahtar Kelimeler

Güncel Anahtar Kelimelerin belirlenmesi ve bu kelimelere uygun blogda konu açılması çok önemli. Ciddi anlamda sitenize hit çekmek isterseniz güncel anahtar kelimeler bulmanız gerekiyor. Bu anahtar kelimeler sayesinde sitenize çok ciddi hit çekebilirsiniz. Örnek verecek olursak sitenize bir günde 10 tane konu açıyorsanız o 10 konu sitenize 50 hit çektiğini varsayalım. Eğer siz Güncel Anahtar Kelimeler üzerinde durursanız 10 konu açmanıza bile gerek yok. Bazen bir konu açsanız 500 kişilik hit çekebilirsiniz.

R10’da bu konudan bahsedilmiş. Hatta webmasterlar kendi aralarında Güncel Anahtar Kelimeleri çıkarmaya başlamışlar. Siz de bu konuyu takip ederek Güncel Anahtar Kelime fikirleri edinebilirsiniz.

Bu tarz kelimeleri takip ederek blog yazarlığı konusunda çok büyük ilerleme kaydedebilirsiniz. Blogunuzda iyi hit yakalamak için gündemi çok iyi takip etmelisiniz.

Saygılarımla,

Cihan KÜSMEZ

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.527.781


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.