Perşembe , 16 Temmuz 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Gül’ün Önemi

Gül’ün Önemi

Gül bir çok kadın için oldukça önemli bir çiçek. Bir çok kadın sevgilisinden gül almak ister. Eğer partnerından gül alabilirse sevildiğini düşünür.

Gül’ün gereksiz bir şey olduğunu düşünün bir erkek kendini onu sevdiğini söyleyerek savunur. Ben de bir erkek olarak kadınların ne için gül istediğini anlamış değilim. Ama gül almıyor muyum ? Alıyorum tabi ki. Bazen anlamak gerekmiyor. Koşulsuz şartsız sırf o istiyor diye yapmalısın ki o Gül’ün bir anlamı olsun.

Erkeklere bu konuda bir kaç tavsiyem var. Gül sizin sevgilinizi sevdiğinizi gösterir. Ama erkekler genelde gülü özür dilemek amaçlı alır. Tıpkı benim gibi. Her seferinde de kadınlar bir güle kanarlar. 🙂 Tabi ki iyi niyetli olduğunuzu da sezinlemeleri gerekir. Siz ne kadar özür için alsanız da arada sırada normal de alırsanız fayda görürsünüz. (Kendimi Aşk Doktoru Hitch gibi hissettim bu yazıdan sonra :))

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.466.656


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.