Salı , 23 Temmuz 2019
Güncel
Anasayfa / İnternet / Gov Uzantılı Sitelerden Backlink

Gov Uzantılı Sitelerden Backlink

Sitenizi çok iyi yerlerde görmek istiyorsanız devlet desteğine de ihtiyacınız olabilir. Devlet destekli yani gov uzantılı site destekli siteler her zaman Google’da üst sıralara çıkmayı hak edecektir.

Google Devlet sitelerine oldukça önem vermektedir. Çünkü devlet güvencesi hiçbir güvenceye benzemez. Bugün Hepsiburada.com pagerank değeri 6 iken, Nevşehir Valiliğin de pagerank değeri 6’dır.

Biraz dikkatli bakarsak Hepsiburada.com a giren kişi sayısı ile Nevşehir Valiliğinin sitesine giren sayısı arasında büyük bir uçurum vardır. Ona rağmen Nevşehir Valiliğinin pagerank değeri 6’dır.

Devletin herhangi bir işine sponsor olan bir kişi bu sitelere link verebilir. Bu da kendi siteleri için oldukça ciddi bir dönüşüm sağlanması anlamına gelir. Bu yasal yoludur. Yasal olmayan yollardan da gov uzantılı sitelere link ekleyenler vardır.

Bu tavsiyemizi dinleyen arkadaşlar sitelerine çok büyük bir dönüş göreceklerdir.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.404.585


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.