Pazar , 24 Haziran 2018
Güncel
Anasayfa / Teknoloji / Görüntülü Saat Telefon

Görüntülü Saat Telefon

James Bond Filmlerinde görmeye alışık olduğumuz görüntülü saat telefonlar artık hayatımıza girmeye başladı. Şu an için çok astronomik rakamlarla ülkemize giriş yapsa da muhakkak alıcıları olacaktır.

Turkcell 3G uyumlu Görüntülü Saat Telefon satmaya başladı. Markası LG. Şu an 1.999 TL ye satılacak bu ürün gerçekten çok şık duruyor.

Turkcell axcess ile 6 taksit yapıyor bu ürüne. Saat telefonun modeli LG GD910 Saat Telefon

 

Saat telefonu solda görüyorsunuz çok zarif ve şık bir görünümü var. Lükse düşkün kişiler tarafından çok beğenileceğini düşünüyorum.

Turkcell bu ürünü cazip hale getirmek için de şöyle bir kampanya yapmış. Her 150 kontör yüklemene 1000 kontör, faturalı hatlıysan 1000 dakika kazan. Bu kampanya bu malı sattırır mı bilinmez ama Turkcell’in bu ürünü çok satacağı aşikar. Çünkü türk milleti Lale Devri torunları olarak lükse pek düşkündür. Muhakkak alıcısı da olacaktır bu ürünün.

Ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi için Turkcell ürün sayfasına gidin.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.296.788


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.