Perşembe , 9 Temmuz 2020
Güncel
Anasayfa / İnternet / Google / Google Reklamları ile Kaç Lira Kazanırım ?

Google Reklamları ile Kaç Lira Kazanırım ?

Google Reklamları ile para kazanmak isteyen bir çok kişi var. Ama daha piyasaya girmeden şehir efsanesi gibi milyarlarca lira para kazanma lafı havalarda uçuşuyor. Bu lafları duyunca gerçekten çok gülüyorum. Eğer böyle rakamları siteyi açtığı gün kazanan varsa bizlere de haber versin biz de kazanalım. 🙂

Hatta laflar öyle bir abartılıyor ki siteye girince google para ödüyormuş falan. Yok daha neler. 🙂 Google babanızın hayrına mı size para ödesin.

Günlük yaşamda para kazanmak için çalışmak varken internette para kazanmak için neden çalışmak olmasın ? Yattığınız yerden para kazanacağınıza inananlardan mısınız yoksa sizde ?

Bu fikrinizden vazgeçin. Günlük 10k tekil hiti olan çok ciddi konuların bulunduğu sektörel bir blog ile aylık 1.000 TL’ye yakın bir para kazanmanız mümkün. Tabi burada yerleşim yapmak da çok önemli. SEO da bir o kadar önemli. Eğer siz de bu yola baş koyduysanız blog yazarlığını tavsiye ederim. Sitemde blog yazarlığı ile ilgili bir çok konu bulabilirsiniz.

Saygılarımla,

Cihan KÜSMEZ

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.465.920


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.