Perşembe , 27 Ocak 2022
Güncel
Anasayfa / İnternet / Google / Google Adsense’den Nasıl Çok Kazanırım ?

Google Adsense’den Nasıl Çok Kazanırım ?

Blog dünyasına yeni giren arkadaşlarım bana soruyorlar : “Google Adsense’den Nasıl Çok Kazanırım ?” Bu yazımda bu konuya değinmeye çalışacam. Hem de bazıları gibi bu bilgiyi de parayla satma niyetim yok.

Anlatacağım yol kısa değil ve emek olmadan gidilen bir yol değil. Gerçekte böyle bir yol da yok. Adsense’den para kazanmak için ticari konularda yazılar yazmanız gerekiyor. Ne kadar çok ticari içerik yazarsanız hep para ile ilgilenen insanların girdiği bir site olacaksınız.

Bu insanlar girdiği zaman sitenize ürün ararken müşteri bulurken reklamlarınıza defalarca tıklayabilir. Ayrıca bu kişilerin tıkladığı reklamlar hep ticari reklamlar olduğu için pahalı reklamlardır. Tık başına daha iyi paralar kazanırsınız.

Kesinlikle kopya içerik üretmeyin. Özgün ticari içerik size bol gelir getirecektir. Örnek almak isterseniz ticaret merkezi siteme bakabilirsiniz.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.561.059


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.