Salı , 26 Ocak 2021
Güncel
Anasayfa / İnternet / Google / Google Adsense Kazançlarında Düşüş

Google Adsense Kazançlarında Düşüş

Google Adsense, son zamanlarda blog yazarlarını ve webmasterları oldukça üzüyor. Bu konu sadece benim başımda var sanıyordum. O yüzden pek bir şey yapmadım. Fakat webmasterların genelinden şikayet olunca bu benim için bir konu olacak kadar değerli dedim ve bloguma yazmak istedim.

Google Adsense kazançlarında son bir iki haftadır inanılmaz bir düşüş var. Webmaster sitesi R10’da açılan konuda bu şikayet dile getirilmiş ve 5 sayfa yorum yapılmış. Konu ise 05.11.2010 tarihinde açılmış 4-5 gündür böyle diyor konuyu açan. Yani Kasım ayından beri böyle diyebiliriz.

Peki sorun ne ?

Tam olarak bilemiyoruz. Google Adsense kuponları yine piyasada geziyor olabilir. Ama kazançlar düzelirse içerik üretmek için moralimiz yerine gelecek 🙂

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.494.257


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.