Salı , 28 Mart 2023
Güncel
Anasayfa / İnternet / Google / Gmail Spam Mail

Gmail Spam Mail

Gmail Google’ın adını kullanarak ve davetiye sistemi ile merak uyandırarak piyasaya girdi. Davetiyeleri almak için yarışan kişiler sonunda Gmail popülerleşti ve Hotmail’in en güçlü rakibi oldu.

İlerleyen yıllarda müthiş olduğu iddia edilen spam teknolojisi ile göz doldurdu. Kolay ve kullanışlı arayüzü ile her bilgisayar çocuğu için değişilmez bir mail adresi oldu.

Ben de bunlardan biriyim ve Gmail vazgeçilmezim. Oldukça prestijli de bir mail adresi. Fakat son zamanlar spamlerden oldukça şikayetçiyim. Google’ın önceden spam almamasının çok yaygınlaşmadığı için olduğunu düşünmeye başladım. Hotmail kadar çok spam almaya başladı. Spam’den rahatsızlık duyma sebebim de bunları Google’ın fark edemeyip gelen kutusuna düşürmesi.

Defalarca spam olarak işaretlediğim mailler de halen spam’e düşüyor. Filtreler kullanarak engelliyorum. Ama ondan da kaçabiliyorlar.

Gmail prestijini kaybetmeden bir an evvel spam mesajlardan kurtulmalıdır.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.626.786


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.