Perşembe , 22 Ağustos 2019
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Film Satıcıları Dükkan Kapatacak

Film Satıcıları Dükkan Kapatacak

İnternet’in büyük  bir hızla gelişmesiyle artık Film Satıcıları da eski önemini yitirdi. Daha Türkiye’de gösterime girmeden download edilen filmler ile yarışamayan film satıcıları kepenk kapatacak gibi gözüküyor. Hatta bu durum öyle tuhaf bir hal aldı ki sormayın 🙂

Ben sınırsız 8mbit internet kullanan biriyim ve film almaya gittiğimiz bir dükkanda benim arşivimden az film vardı. Adam şu var mı bu var mı diye sormaya başladı bize ben de kendi film sitemizin adresini verdim. Oradan indirebilirsin dedim.

Peki bu kadar internet noktasında geri kalmış satıcılar nasıl olacak ki yeni nesile film satacak ? Gerçekten işleri zor görünüyor. Fiber Optik İnternet ülkemize gelince de artık dükkanlarda film satılması hayal olur sanırım.

Bakalım ileriki günler neler gösterecek 🙂

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.409.236


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.