Çarşamba , 24 Temmuz 2019
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Haber / Fethullah Gülen Saçmaladı

Fethullah Gülen Saçmaladı

Fethullah Gülen, İsrail’in saldırısı hakkında şok sözler söyledi. İHH’nın hata yaptığını ve İsrail’den izin alınmasının gerektiğini savunarak yüzbinlerce insanı üzdü. Sanki 9 kişinin ölmesinin sorumlusu İHH’ymış gibi bir durum ortaya çıktı.

İsrail insan haklarına riayet eden tarzda mı davranıyor ki ? İHH izin alsın ? Zaten Kudüs’ün İsrail’in başkenti olduğunu kabul eden tek ülke Amerika iken ve halen ortada İsrail diye bir devletin varlığı kabul edilmez iken Filistin gibi kabul gören bir devletin Gazze şehrinde insan kıyımı yaşatan İsrail’den mi izin alınacak ?

Aynı zamanda bu olay İsrail karasularında değil. Uluslararası sularda gerçekleşmiştir. Fethullah Gülen’in türk halkından özür dilemesini bekliyoruz.

Kaynak: Haber Türk

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.404.650


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.