Cumartesi , 8 Ağustos 2020
Güncel
Anasayfa / İnternet / Sosyal Medya / Facebook / Facebook Twitter Bağlantısı

Facebook Twitter Bağlantısı

WordPress kullananlar bilirler. Yazdığınız yazıları otomatik twitter’da paylaşan bir eklenti vardır. Aynı şekilde twitter paylaşımlarınızı da otomatik olarak facebookta paylaşan bir facebook application vardır. İşte bu application artık çalışmıyor maalesef. Tabi herkes için değil bazı kişiler için. Yapılan paylaşım sayısı arttıkça facebook nazarında şüpheli duruma düşünüyorsunuz zannımca. Facebook size spamci muamelesi yapıyor. Belli bir süre geçtikten sonra application’a ulaşamıyorsunuz ve otomatik paylaşım da duruyor.

Buradan şöyle bir sonuç ortaya çıkıyor. Demek ki Facebook twitter paylaşımlarına da engel koyuyor. O zaman bu tarz eklentilerin de artık bir önemi kalmamış oluyor. Ama twitter eklentisini yapın siz. Facebook’ta paylaşmasa bile twitter’ın önemi blog siteler için çok fazla. Mikro blog uygulaması ile ilgili yazımda bu konuya değineceğim. Şimdilik bu kadar.

Hepinize iyi bloglamalar

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.469.703


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.