Pazar , 9 Mayıs 2021
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Evde İş İmkanları

Evde İş İmkanları

Evde Satış YapmaGünümüzün hayat pahalılığı nedeniyle bir çok kişi ek iş aramaktadır. Özellikle ev hanımları tarafından oldukça ilgi çekici olan evde iş, gündüzleri çalışan erkeklerin de ilgisini çekmektedir. Akşamları işinden evine dönen kişiler de evde iş imkanları ile arkadaşlarla sohbet ortamlarında kendilerine kazanç kapıları sağlayabiliyorlar.

Avon, Oriflame gibi markalar evde iş imkanları sunduğunu hepimiz biliyoruz. Bu markaların kazanç oranlarını duydukça da oldukça şaşırıyorum. %20-30 seviyesindeki kazançlar ne kadar yeterli olur siz takdir edersiniz.

Peki %100 civarında bir kâr marjına ne dersiniz. Süs eşyaları, ev dekorasyon ürünleri, tekstil ürünleri, şal, panço vs. gibi binlerce çeşitin olduğu bir yerden ürün alıp satış yapmak istemez misiniz ?

Üstelik ürün alırken peşin fiyatına 12 taksit avantajı ve taksit atlatma seçenekleri ile… Bayanlara özel ücretsiz kargo avantajı ile…

İsterseniz kapıda ödeme de yapabilirsiniz. (Kapıda ödeme ekstra ücrete tabi olabilir.)

Satamadığınız ürünler rahatlıkla sattığınız ürünlerle takas da ediliyor. Elinizde ürün kalacak korkusu da yok. Türkiye’nin her tarafına gönderim imkanı da mevcut.

Evinizde, arkadaş günlerinde, kermeslerde satabileceğiniz birbirinden güzel ürünler çok özel fiyatlarla…

Ürünleri görmek için Dünya Turizm adresini ziyaret ediniz.

www.dunyaturizm.com.tr

Bilgi için : +90 (384) 213 1731

NOT: Dünya Turizm ile alışveriş yapan bayanlar fikirlerini blogumuzda paylaşırlar ise memnun oluruz. Dünya Turizm’e müşteri olacak diğer kişilere de fikir vermiş olursunuz. Fikirlerini paylaşan bayanlara şimdiden teşekkürler…

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.515.247


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.