Salı , 13 Nisan 2021
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Haber / Eşini Aldatan Mağdur Olamaz

Eşini Aldatan Mağdur Olamaz

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Yunanistan gezisi öncesi Deniz Baykal olayı ile ilgili şu sözleri sarf etti : “Eşini Aldatan Mağdur Olamaz.” Bu söze bir çok tepkiler geldi. Tepkilerin en ağırı da Deniz Baykal’dan geldi.

Deniz Baykal Şunları Kaydetti : “Başbakan, en kaba biçimde hukuk ve ahlak kurallarına tecavüz eden komploların sorumluğu altında ezilen, bu nedenle de dedikodulardan medet umar durumdadır. Dünyanın hiçbir ülkesinde bu düzeye yuvarlanmış bir Başbakan örneği yoktur”

Deniz Baykal bu sinirli sözlerine de şöyle devam etti : “Başbakanın yıllardır Kutsal, mahremiyete saygı gösterilmesini, siyasetin buralara taşınmamasını istediğini…” diye devam ettiği konuşmasında kendisinin dışındakileri düşünmediğini de söyledi.

Bu konuda benim görüşüm ise şöyledir. Söylenen söz doğrudur. Yani Eşini Aldatan Mağdur Olamaz. Fakat bu sözün söylendiği yer doğru mudur tartışılır. Recep Tayyip Erdoğan bu sözü kasten mi söylemiştir ? Yani bildiği bir şey mi var ? Eğer bu olayın ciddi bir aldatma olayı olduğuna inanıyorsa neden bu belgelerle ispat edilmeyip örtbas ediliyor. Bu konuda aklımda bir şüphe konusu. Yoksa Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan usta bir siyasetçi hamlesi ile masum role bürünen Deniz Baykal’ın oyununu mu bozmaya çalışıyor.

İleri ki günler bu konuyu daha iyi anlamamızı sağlayacaktır.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.510.656


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.