Pazar , 5 Temmuz 2020
Güncel
Anasayfa / Teknoloji / En İyi Otomasyon Sistemi

En İyi Otomasyon Sistemi

Büyük Ticaret ile uğraşan firmalar bilirler ki otomasyon sisteminin önemi çok büyüktür. Eğer şu an Revolution dizisindeki gibi tüm elektrik gitse otomasyon sistemi uygulanamasa bir çok devasa firma batma noktasına gelecektir.

Nevşehir’de yaşayan biri olarak Otomasyon Sistemine önem vermekteyim. Şirketimizde Otomasyon Sistemini çok iyi kurmak istemekteyiz. Eta Muhasebe Programı kullanırken, Vega Yazılım’a geçmeye karar verdik. 20 yıldır kullandığımız sistemi değiştirmek pek de kolay olmadı.

Vega’nın yazılım sistemine hayranlık duyduğumu söylemeden geçemeyeceğim. Yalnız benim problemim mobil cihazlarda Vega’nın bir destek vermemesi. Aynı olay Eta için de geçerliydi ve bu yüzden Eta’yı bıraktık. 4.000 TL değerindeki Eta’ya karşılık 24.000 TL değerindeki Vega sistemine geçtik.

Mobil Cihazlarda Vega’nın yazmış olduğu yazılım değil de dışarıdan yazılım yapan kişilerin yazılımı kullanılıyor. Tabi bu da bir çok problemi beraberinde getiriyor. Gerçekten artık bu işten yorulduğumu söylemeliyim. Şu yapılabilir mi sorusuna karşılık firmadan şöyle bir cevap alıyorum. Bilmiyorum denememiz lazım. Yahu ben de yazılımcıyım. Bana birisi yazılımım hakkında soru sorsa ben böyle bir soru sormaya utanırım gerçekten.

Şu an en iyi otomasyon sistemini aramaktayım. Sizlerden öneriler bekliyorum. Gerçekten çok sıkıntıda kaldım… Nevşehir’de Mobil Sistemi tam kuracak bir firma yok.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.465.524


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.