Perşembe , 24 Eylül 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Sağlık / Elma Sirkesi

Elma Sirkesi

Elma Sirkesi gerçekten mucize bir ilaç diyebilirim. Yanlış duymadınız ilaç diyorum. Mide ekşimesi problemi yaşayan biri olarak sürekli talcid, rennie gibi ilaçlar kullanırdım. Hatta öyle boyutlara ulaşmıştı ki kullanımım her öğünden sonra 2 tane atıyorum desem yeridir. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aç karnına bir çay bardağının dibine yarım parmak kalınlığında elma sirkesi koyarak içtim. 20 gün kadar içtim. Her içişimde inanılmaz derecede midem yanıyordu ve 10 saniye kadar sonra sanki bir yara tedavi edilmiş gibi tüm ağrım sızım geçiyordu.

Aradan 20 gün geçti ve 20 gün sonunda bir kere bile mide ağrısı çekmedim. Mide ağrısı çeken arkadaşlara elma sirkesi tavsiye ederim. Kesinlikle mide ağrısına birebir.

Ayrıca yeni duyumlar da aldım. Bal ile karıştırılması zayıflamaya da yardımcı oluyormuş. Daha onu denemedim denersem bildiririm 🙂

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.475.930


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.