Pazar , 9 Mayıs 2021
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Din / Duası

Duası

Dua Günlüğü, bir çok duayı sizlere sunuyor. Amacımız en kısa sürede bir çok duanın olduğu bir dua platformu oluşturmak. Dua Günlüğünde şu an hatim duası, yasin duası,salat-ı tefriciye, kenzül arş duası, salavatlar, istiğfar duaları vs. gibi bir çok dualar bulunmaktadır.

Eğer istekleriniz varsa istekleriniz doğrultusunda duaları yazarak sitemizi sizin istekleriniz doğrultusunda geliştiririz. Aradığınız ve bulamadığınız dualar varsa size yardımcı olmaya çalışırız.
Dua Günlüğü Güncel Dua sitesidir. Bütün duaları burada bulabilmeniz için inşaallah daha çok çalışacağız. Hatalarımız ve kusurlarımız olursa lütfen konularımıza cevap yazarak bize bildiriniz bizde gerekli şeyleri düzenlemeyi en kısa sürede yaparız inşaallah.
Konumuzun ismini duası koymamız da manidar. Hani her şey duası diye nitelendirilir ya. Nazar Duası, Nikah Duası, Evlilik Duası vs. İşte bir çok duanın bulunduğuna işaret olarak bu başlığı seçtim yazı için. Merak edenlerin sorusunu şimdiden cevaplamış olalım.
Son olarak da şunu belirteyim. Google artık arama sonuçlarını kullanıcı davranışlarına göre şekillendiriyor. Mesela sitede geçirilen zamana göre site değerini belirliyor ve bu siteleri üste çıkarıyor. Dua Günlüğü’nün daha çok kişiye hitap edebilmesi için sizlerin de desteğine ihtiyacımız var. Üye olduğunuz sitelerde linklerimizi vererek dualar ile ilgili yazılarımızı ve duaları paylaşabilirsiniz. Böylelikle bir çok kişi tarafından sitemiz ziyaret edilecektir. Facebook vs. gibi sitelerde paylaşım yapabilirsiniz. Ama sitemizden kopyala yapıştır ile başka bir siteye konu yapıştırmak yapıştırdığınız siteye de Dua Günlüğüne de zarar verecektir. Çünkü Google kopya içerikleri spam (gereksiz mesaj) olarak algılıyor ve siteleri arama sonuçlarında aşağılara indiriyor. İslami siteler bu yüzden çok gerilerde. Çünkü kimse konu yazmıyor. Herkes kopyala yapıştır ile kişilerin emeklerini hiçe sayarak paylaşım yapıyor. Bu da Google tarafından cezalandırılıyor. En güzel paylaşım yöntemi link verererk paylaşmaktır.
Allah’a emanet olunuz. Bizi destekleyen herkese teşekkür ederiz.
Selametle…
Cihan KÜSMEZ

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.515.234


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.