Cumartesi , 4 Temmuz 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Domuz Kapanı

Domuz Kapanı

Tarla ve bahçelerinizi yaban domuzları istila ediyorsa onlardan kurtulmanın tek yolu av tüfeği değil. Domuz kapanları ile bu sorunu kökten çözebilirsiniz. 3 farklı ebatta domuz kapanı mevcut. En fazla satılan ebat büyük boy olanı. Çünkü domuzun büyük kapanlara yakalanma ihtimali daha fazla.

Domuz Kapanı Fiyatları ise oldukça uygun. Hediyeler Dünyası sitesinden domuz kapanı siparişi verebilirsiniz. Ayrıca diğer av malzemelerini de bulmanız mümkündür.

İsterseniz hemen 0 384 213 17 31 numaralı telefonu arayabilir ve hemen siparişinizi verebilirsiniz. Siparişinizi gönderelim. Ödemeyi de kargo görevlisine kapıda yapın. Kredi kartı bilgilerine gerek kalmadan ödeme yapabilirsiniz. Yine bu telefondan ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

Domuz Kapanı

Ayrıca http://www.hediyelerdunyasi.com.tr/urun/domuz-kapani.aspx adresinden online olarak sipariş verebilirsiniz.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.465.452


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.