Pazar , 17 Ocak 2021
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Haber / Dolmuş’ta Yankesicilik

Dolmuş’ta Yankesicilik

Arkadaşım İsmail Çalışıcı tarafından yazılan bir olayı sizlere aktarıyorum.

Dolmuştaki cepçilik

Ankaranın Keçiören Etilik ayvalı semtinde başıma gelen bir cepçilik olayını anlatmak istedim resimde görülen kadın cüzdanımı çekmeye çalıştı çok şükür amacına ulaşamadı. Tam olarak elini yakalamadım çünkü cüzdanımı tuttum ama eminim dolmuş zaten kalabalıktı iki kişilerdi en son onlar bindiler biner binmez de tabi birisi işe koyuldu dolmuşun içinde tartışmaya başladık yüzsüzlük yaparak kendini sıyırmaya çalıştı.

Dolmuştan indiğimde federasyonu aradım oradaki yetkili bana sunu söyledi “ bize bu şekilde bir sürü telefon geliyor biz emniyete dilekçemizi verdik zaten bunların cezai yaptımı yok en fazla 3 ay cezası var ” dedi.

Neticede cüzdanın içinde tek önemli olan kimliklerdi benim için ehliyetim, üniversite kimliği, nüfus cüzdanı vs yeniden hepsi için uğraşacaktım. Şunu belirtmek istedim benim canımı yakamadılar çok şükür başkasının canını yakmasın diye uğraşıyorum sadece…

 

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.492.914


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.