Çarşamba , 7 Haziran 2023
Güncel
Anasayfa / İnternet / Eğlence / Dizi / Dizi Siteleri

Dizi Siteleri

Dizimag’in kapanması ile hüsrana uğrayan dizi izleyicileri yeni arayışlarda olsalar da halen Dizimag’in yerini dolduracak bir site bulamadılar. Dizimag kapandığı günden beri eski dizilerimi izleyemiyorum. Sebebi ise hangi bölümde kaldığımı hatırlayamamam. Kaldığım sezonu tek tek tarayarak hangi bölümde olduğumu tespit etmem gerekiyor. Tabi bunu da yapmıyorum. Bundan dolayı bir çok diziyi izleyemez hale geldim.

Person of Interest
The Originals
The Vampire Diaries
Sleepy Hallow
Arrow
Grimm
Teenwolf
Revolution
Continuum
Falling Skies

Belki bunların arasında unuttuğum diziler bile olabilir. Bir yazılımcı olarak dizimag gibi bir dizi scripti yazıp ücretsiz dağıtmayı bile düşündüm. Scriptte hiçbir şey yok ama bu scripti yapan site görmedim. yabancidiziizle1.com – dizihdtv.net – harikadizi1.com gibi sitelerden izliyorum.

Bu sitelerde kesinlikle kayıt olayı ve takip olayı tam manası ile kullanılımıyor. Yani izlediğimiz bölümleri aklımızda tutmamız gerekiyor. Arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var ise bana ve okurlarımıza dizi sitesi tavsiye eder misiniz ?

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.638.029


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.