Perşembe , 14 Aralık 2017
Güncel
Anasayfa / Yazılım / Wordpress / Disqus Yorum Adeti Problemi

Disqus Yorum Adeti Problemi

Ekran görüntüsü 2013-07-31 03:07:12Cihan Blog’a yaklaşık bir ay kadar önce Disqus Yorum sistemini kurduk. Bugün Disqus sistemini kaldırmak zorunda kaldım. Sebebim şuydu. Cihan Blog’da benim yaklaşık 700 küsür yorum varken diğer arkadaşlarımın da yüzlerce yorumu varken disqus bunu göstermiyor. Bugün tekrar Disqus’u kurdum ve yorumları tekrar içeri aldığımda görüyorsunuz gözde yorumcular bölümünde sadece 2 yorum gösteriyor benim için.

İşin ilginç kısmı şu aslında yorumlar hepsi bana ait olarak gösteriliyor. Hatta disqus profilde de gösteriliyor. Tek problem verilen sayının yanlış olması. İşte bu noktayı çözemedik.

Disqus’un hesap birleştirme özelliğini de kullandığımız halde bu sorun devam ediyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa oldukça memnun olurum.

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.349.337


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.
  • Ahmet Genç

    Böyle bir yorum eklentisinde böyle bir hata görmek iyi bir durum değil.

  • şu an memnun musunuz ? kullansak problem yaşar mıyız…