Pazar , 27 Kasım 2022
Güncel
Anasayfa / Mobil / Cep Telefonu / Discovery Elite Alınır mı ?

Discovery Elite Alınır mı ?

GMD-Elite-alınırmı_-cihan-blog

Discovery modeli ile isminden çokça bahsettiren General Mobile geçtiğimiz aylarda Elite modelini duyurmuştu. Discovery modelinden kat kat daha iyi özelliklere sahip Elite’in inceleme yazısını geçtiğimiz günlerde sitemizde yayınlamıştık.

Peki ya Elite alınabilecek bir cihaz mı ?

Samsung Galaxy Note serisi ile beraber büyük telefonlar artık normal görülmeye başlanmıştı. Bu bağlamda 4″ olan ideal akıllı telefon boyutu; 4.3″e yükseldi. Aslına genele baktığımız da 5″ ekran boyutu da çok normal bir boyut diyebiliriz. Fakat tüm bunlara rağmen akıllı telefonlar da büyük ekranlara pek cazip bakmayanlar Elite’de aynı gözle bakabilirler. Note2 ekran boyutuna sahip olan Elite 5.5″lik ekranı ile ceplerde hayli zor yer alacakmış izlenimini uyandırıyor.

Sadece ekran boyutu olarak görmek elbette yanlış olur. Piyasa da pek nadir bulunan 3GB Ram’li telefonlar arasında yer alan Elite, SnapDragon 800 işlemciye sahip. Oyun performansı da üst seviye olan Cihaz performans açısından tercih edilebilir bir cihaz.

General Mobile’ın Amiral Gemisi olma ünvanına sahip Elite, 5.5″ ekranlı cihazlar arasında en üst seviye olma özelliğine de sahip.

Fiyat/Performans açısından oldukça üstün konumda olan Cihaz’ı sizlerin yorumlarına bırakıyorum. Ne dersiniz sizce Elite alınır mı ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 563.152