Perşembe , 24 Eylül 2020
Güncel
Anasayfa / off-Topic / Ticaret / Dealextreme Nedir ?

Dealextreme Nedir ?

Dealextreme Çin üzerinden perakende ürün alabileceğiniz bir alışveriş sitesidir. Dealextreme sitesinin en büyük özelliği dünyanın her noktasına kargonun ücretsiz olması. Evet evet yanlış duymadınız. Dünyanın her noktasına ücretsiz olması. Bu konu hakkında sitelerinde açıklama yapmışlar.

Dealextreme’den 1 $ değerinde bir ürün bile alsanız evinize kadar ücretsiz geliyor. Bir çok kişinin hayranlıkla kaldığı bu şeye ben de şaşmıyor değilim. Nasıl kargo bedelini karşılarlar aklım almıyor. Sitelerindeki açıklamada diyor ki biz ulaşım noktalarına yakınız. Direk teslim alıyorlar ve direk hong-kong air mail ile gönderiyoruz. O da çok ucuza götürüyor. Tamam anladım 200 $’lık ürünü göndersin de 1 $ ı nasıl gönderiyor.

Çin işlerine akıl sır ermiyor.

Siz de alışveriş yapmak isterseniz. İşte Dealextreme : http://www.dealextreme.com/

Cihan KÜSMEZ Kimdir ?

Makalelerinin Toplam Okunma Sayısı: 2.475.930


2002 yılında başladığım yazı hayatıma ilk önce 2007 yılında blogspot ile devam ederken daha sonra 2009 yılında Wordpress ile devam ettim. 2009'dan bu yana Cihan Blog'ta yazmaktayım. Yazılım, Diziler ve Sosyal Medya ağırlıklı yazıların yanı sıra güncel konular ile ilgili yazılar da yazmaktayım.